View Single Post
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Nepromisljeni izlazak sa drugaricom

 
Post #1


Nepromisljeni izlazak sa drugaricomToga dana sam iza?la sa d**garicom na neki splav, po?to je tada bio vikend, a mi sutradan nismo imale prvih par casova u ?koli, a i onako smo bile zavr?ni osmi razred, kada se ocene vi?e i nisu upisivale, a na neopravdane casovi nisu ni obracali paznju. Nikada necu zaboraviti kako me je bila zeznula tada toga dana, moja najbolja d**garica Sanja, jer u samom pocetku srecom da nisu proveravali za godine na ulazu u splav ko koliko tacno ima, jer nebi smo uop?te u?le unutra. posle vec nekog vremena od kako smo u?le unutra polako smo i pocele da se opu?tamo i pile smo malo posto nismo bas ne?to jake na picu i d**garica mi je rekla, joj gledaj onu dvojicu, koliki su jbt. a bili su neki crnci nabildovani, mislim da su bili neki sportisti sto posto, posle nekog vremena od njih upravo, castili su nas bili nekim picem krisom da ne primete ovi d**gi na splavu, a mi smo tada vec bile pripite. i d**garica meni odjedanput kaze idem ja u wc, sacekaj me tu, da se jos ne izgubimo, i cekala sam je nekih dobrih deset-petnaest minuta, i tu sam se vec bila uplasila iskreno i posla sam da je trazim.i trazila sam je zvala, usla u wc, proverila, i onako u panici izasla sa splava i setala da je trazim, i u trenutku pozovem je kad tada zacujem njen telefon kako zvoni, a u prikrajku neko je zbunje bilo, kao sumica neka manja, pa se teze videlo ista, i pocnem laganim koracima da prilazim ka njom ...kad imam sta i da vidim...ona kleci a ta dva crnca je dave bukvalno kurcevima i samaraju po licu, obrazima, usnama, celu facu su joj isamarali crnackim kurcevima, i ja onako zbunjena pozovem je Sanja, hej Sanja, a u tom trenutku mi jedan od njih na engleskom govori, hej, ne boj se, sve je u redu, ne plasi se, sve je u redu sa tvojom d**garicom, i prilazi mi onako spustenih pantalona i grli me i govori, hej, pa sve je u redu, ne boj se, i kaze mi, evo neboj se, uzmi ga u ruku slobodno, vidi da mi nismo nista d**gaciji od vas, ne boj se, i ne znam ni sama zasto i zbog cega, prihvatila sam to i uhvatila ga.a nakon par minuta rekao je njegovom d**gu hajde idemo odavde, ovde moze da nas vidi neko, i nije nam uop?te udobno, zar ne devojke, i krenuli smo caganim koracima privremeno na svakih par minuta zastajuci da se zazvalimo i povatamo , da bi vec nakom 15,20 minuta hoda naisli na klupicu u sumi i rekla je ona, joj ja ne mogu vise, dajte da odmorimo. nakon sto je ona to rekla, ovaj crnac sto se ljubio samnom, iznenada me je podigao u narucje rekavsi, e sad ja hocu tebi da se zahvalim sto si me drzala za kurac i stavio me je na klupu i vestim potezima spustio mi sve do butina, a onda seo pored mene i zario mi glavu u moju malu picu .nikad se nisam tako osecala, osecaj straha i adrenalina su preovladavali. nakon nekoliko minuta, pocela sam da drhtim i da se tresem od predivnog lizanja, a on je pokupio svaku kap mojih sokova, a onda svukao svoje farmerke i nacentrirao svoj debeli veliki kurac na moju mokru picu, namerno nekoliko puta nadrazivao me glavicem po ulazu a onda je poceo milimetar po milimetar da ulazi, dok nije odjedanput potpuno stao i usporio skroz sa tempom, u startu sam se zacudila sto je usporio ritam odjedanput,a onda iznenada sam osetila naglo jak i grub ubod celoga do jaja, vrisnula sam ka luda, bolelo me je katastrofalno ,a on je onda sve vremenom bio grublji i bio u sve grubljim i jacim naletima, na sta sam ja nastavila da vristim i da stenjem i bukvalno ricem od bolova, dok nije njegov d**g rekao, dobro je Sanja,mojoj d**garici, dosta si ga pusila, daj da malo utisam tvoju lepu d**garicu, i legla sam na ledja, dok je jdan podigao mi noge na njegova ramena, a d**gi se samo podigao iznad stajavsi na klupi i u toj pozi iznad moje glave tako stavljao mi ga u usta, jebajuci me u usta. nakon vec nekih deset, petnaest minuta zestokog jebanja, osetila sam da je pri kraju i rekao je mojoj d**garici Sanji da pridje i klekne, i da prisloni glavu u blizini moje pickice, pickice njene d**garice, i naglo je poceo spricati po faci svu je ulepivsi, a ja nadajuci se da cu sada napokon i malo odmoriti jer mi je bila crvena pica i bolela me je vec iskreno, prevarila sam se, jer je u tom trenutku d**gi crnac rekao mi da se naguzim i da ne brinem da on nece d**go. A on me je jebao odpozadi nekih mozda pet do deset minuta ali duplo grubljim tempom nego prvi crnac i pritom drzeci me jako za kukove i nabijajuci se ni malo me ne stedeci, i povremeno vucuci za kosu, i nakon sve jaceg tempa, picu vise nisam ni osecala od bolova, rekao mi je da kleknem i izlepio mi je celu facu gustom spermom , na kraju su nas zamolili da se slikamo, onako kleknute i ulepljene sa njihovim kurcevima i na d**goj slici kako svo cetvoro zajedno stojimo a oni nasmejani i sa prstom podignutom a nas sve onako ulepljene i umazane bez stida pristale smo na fotografisanje sa strancima i na zestok i grub seks sa neznancima.
09-11-2021, at 07:52 PM
Alıntı