View Single Post
DurumOffline
admin
No Avatar
Uyarı:
Profil detaylarını görmek için üye girişi yapmalısınız

Üyeliğiniz bulunmuyorsa Kayıt ol linkine tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Supruga primorana na striptiz

 
Post #1


Supruga primorana na striptizJo? jedan racun u nizu je do?ao, a ja jo? nisam na?ao posao. Odkako je pocela kriza i od kako sam ostao bez posla racuni se samo nizu a primanja i nema. Supruga radi povremeni posao kao ispomoc u jednoj firmi. Primanja su nam ba? lo?a. Ukoliko uskoro ne?to ne pronademo, bankrotiracemo. Prije krize sam radio u Banci, imao dobar polozaj, sluzbeni auto, telefon, biznis karticu, supruga nije ni morala raditi. Sve sam joj kupovao, drzao sam je kao kraljicu. Kupovao sam joj bukvalno sve ?ta je zeljela. Bunde, ?tikle, silikoni u grudima, sve joj je bilo obezbjedeno. A ona, savr?ena figura, tijelo zmaja, sem korekcije grudi sve prirodno.Medutim do?la kriza, vrlo brzo sam ostao bez posla i svih benefita koje idu uz to. Gledajuci oglase za posao, nalijeteli smo na jedan clanak, tacnije oglas ''Trazi se dama, zgodnih oblina, za povremeni ples pred odredenim klijentima, seks nije ukljucen - striptiz'' Zagledali smo se. Ona je samo prokomentarisala, nisi valjda ozbiljan. ''?ta fali draga, ionako zna? dobo da ple?e?, zavr?ila si ?kolu, a pogledaj koliko je placeno?'' Ispod oglasa je stajala cigra 400 Eura. ''Ma daj da vidim'' rekla je.''400 Eura za ples uz ?ipku pred nekoliko napaljenika, i nije lo?a cifra, bar da se na kratko izvucemo iz svega ovoga.''Odlucili smo da cemo otici da vidimo cisto o cemu se tu radi, ipak smo do juce bili na pozicijama, bar ja.Do?ao je petak vece, prema uputsvu koji smo dobili telefonom, do?li smo ispred jednog hotela u cijem sklopu je bio koliko smo mogli da vidimo i jedna vrsta kluba. Izgledalo je sve otmijeno, i na nivou. To nas je malo umirili, jel nam je davalo povjerenja da nismo do?li kod nekih seljacina.Javili smo se momku na ulazi i rekli zbog cega smo do?li. Poslije par trenutaka pred nama se pojavio visoki gospodin, fino smo se upoznali. ''Nadam se das ste ovse z zbog oglasa'' nasmijao se ''Ja sam ''Alen'' i mi smo se predstvalili i rekli da smo do?li da samo pogledami i vidimo o cemu se tu radi, jer nismo do sada to radili, tacnije ona.Alen je rako nema problema, da mu se pridruzimo za separe. Sjeli smo, i vidjeli da na sredini tog kluba je kao pista i da ima ?ipka. Uskoro je iza?la osrednja zenska osoba, i pocela da igra, mu?karci su gledali, pili pice, nije bilo nekih pijanica i prljavih momaka, sve su bili srtariji mu?karci u odijelima. Neki su vadili pare iz novcanika i bacali na nju. Alen nam je rekao da ovde uglavnom dolaze poslovni ljudi, i ljudi koje oni dovedu, njihove klijente koji zele malo zabave. Rekao je da nema seksa, samo striptiz, i da trazi nekog novog, koja nece na pocetku biti na bini, nego u privatnim prostorijama, gdje oni cesto dogovoraju posao a vole da imaju neku zensk da gledaju dok to rade. Pa ne zvuci lo?e rekao sam sebi, ako nece moju suprugu vidjeti na glavnoj bini (namjerno izbjegavam da napisem imena).Pa ako zelite da probate, trenutno imamo neke klijente u privatnoj sobi, mogli bi ih iznenaditi necim novim, rekao je Alen, a moja supruga kao iz topa rece da moze. Ja sam ostao malo zatecen njenom rekcijom, Alenu se ozarilo lice. Super rece, onda damo molim da podete samnom do garderobe. A ti gospodine podi sa momkom u sobu odakle ce? iza ogledala da gleda? sve to. Po?ao sam, ali sam iskreno ostao sav zbunjen. U?ao sam u prostoriju, ispred mene veliko staklo, iza stakla vidim 6 likova starijih u odijelima, pricaju pu?e kubanke i pricaju vrlo glasno oko necega. Desno od njih vidim mali podujem, predpostavio sam da ce se tu pojaviti moja zena.I bio sam u pravu, iza?la je na tu malu binu, vidim da na sebi ima kao neki kimono, da se presvukla u garderobi.nisam odmah vidjeo ?ta je imala ispod, ali vidim da je na sebi imala, visoke ?tikle, i neke ?trample. Ova ?estorica su pricu oko posla, prekinula i svi pogledi su bili usmjereni prema njoj. Odmah su poceli da je komentari?u i sk**aju pogledom. Ona je pocela da ple?e u ritmu muzike, ubrzo je skinula ogrtac sa sebe, i ostala u crnim tangicama, samostojecim carapica,a i grudnjaku crnom ali providnom.Moram reci da je izgledala predivno, i zavodno. Po reakcijama sam vidjeo da su im se kurcevi digli, jer malo malo su se ce?ali dole. a ona je bozanski igrala i vrtila guzom, vidjo sam da je uzivala u tome i to me je iznenadilo kako se tako opustila brzo. Ubrzo je skinula taj grudnjak. nenje predivne silikonske cvrste grudi su tako joj lepo stajale.Odjednom su poceli da vade novcanika i da bacaju novcanice prema njoj. Pljeskali su je po guzi, ne znam da li su smejli to ali vidim da im je ona odobravala, mazili su je po butinama i za cipkane samostojece stavljali novcanice.Sva predstava nije trajala vi?e od 15 minuta. Ja sam iza?ao i sjeo u separe. Ubrzo je do?la ona i Alen. Alen se uhvati za Dzep i stavi nam na sto 400 Eura, evo ovo je Va?e, moram reci da su klijenti bilo vi?e nego zadovoljni va?om predstavom. Ocekujem Vas i sutra vece ovde, nadam se da me necete izneveriti, recec i ode sa sme?kom. Mi smo ostali sjediti i jedno 5 minuta nismo progovarali. Uzeli smo pare, poledali jedno d**go i poceli smo da se smejemo, ona kaze da je uzivala, meni je bilo super. Priznao sam joj da sam se napali, i ona meni isto. Pozurili smo kuci i imali vatren seks, celu noc smo se sekasali. Ponjela je one samostojece u kojima e plesala. Mene su izludivale. Ja sam svr?io tri puta, ona ne znam...
06-01-2021, at 10:50 AM
Alıntı